Mistrzowie blogują!
Mistrzowie blogują!

13.03.2014

Mistrzowie blogują!

Opublikowany

Ruszył nowy blog „Mistrzowie Kodowania w SP 15 w Gorzowie Wlkp.”!

W zakładce dla rodziców dostępne są już informacje na temat projektu, a także dotyczące znaczenia nauki programowania. Na blogu znajdziemy odnośniki do materiałów tekstowych oraz filmowych, które w przystępny sposób przybliżają ideę programowania oraz program Scratch. Warto tam zajrzeć!

Szkoła Podstawowa nr 13 w Lesznie także prowadzi bloga.

Na blogu dostępnym TUTAJ znajdują się nadprogramowe prace dzieci, które uczniowie sami dodają. Dzięki temu mogą wymieniać się doświadczeniami i wzajemnie inspirować do dalszych kreatywnych działań.

Na zachętę link do pracy Karola: „Rozbitkowie„.

Uczniowie z Bolesławca dzielą się swoimi dokonaniami.

Na blogu Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu dostępne są nowe projekty uczniów, do zobaczenia TUTAJ. Niektórzy uczniowie wytrwale ćwiczą nowe umiejętności także poza lekcjami, modyfikując i rozbudowując animacje oraz gry, nad którymi pracowali w trakcie zajęć, a także tworząc ich różne wersje.

Udostępnij

Uczniowie z Żorów o zajęciach programowania

Uczniowie klasy VI Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 7 w Żorach zrealizowali już pięć modułów programu. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki, dzięki czemu dzieci lepiej pamiętają materiał z poprzednich zajęć.Jaka jest opinia dzieci o programie? N