Uczniowie z Żorów o zajęciach programowania
Uczniowie z Żorów o zajęciach programowania

17.03.2014

Uczniowie z Żorów o zajęciach programowania

Uczniowie klasy VI Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 7 w Żorach zrealizowali już pięć modułów programu. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki, dzięki czemu dzieci lepiej pamiętają materiał z poprzednich zajęć.

Jaka jest opinia dzieci o programie? Nakręcony w szkole film dostępny TUTAJ dostarcza nam informacji na ten temat z pierwszej ręki.

Szóstoklasiści tak bardzo polubili zajęcia, że poza tworzeniem gier przewidzianych w programie kreują własne projekty, rozwijając nie tylko umiejętność kodowania, ale także kreatywność. Efekty są zadziwiające! Nauczyciele zadbali o to, aby docenić aktywność dzieci na lekcjach poprzez publikację prac uczniów. My także zachęcamy do zapoznania się z ich projektami:
Na stronie internetowej szkoły nauczyciele zamieszczają także instrukcje i zadania domowe, podzielone na poszczególne moduły, dzięki czemu najaktywniejsi uczniowie mogą ćwiczyć kodowanie samodzielnie. Materiały znajdują się TUTAJ.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.