Małogoszcz po pierwszej grze zręcznościowej
Małogoszcz po pierwszej grze zręcznościowej

23.04.2014

Małogoszcz po pierwszej grze zręcznościowej

W Szkole Podstawowej w Małogoszczu uczestnicy zajęć programowania spisali się jak zwykle wspaniale. To kolejne spotkanie, które bardzo wszystkich zainteresowało. Po napisaniu podstawowego skryptu, uczniowie w różny sposób modyfikowali swoje prace. Najczęściej przyspieszali prędkość piłeczki na kolejnych poziomach. Nie zabrakło również prób napisania programu dla dwóch graczy. Jednak czas przeznaczony na zajęcia tak szybko minął, że wrócą do tego tematu na najbliższym spotkaniu. Uczniowie dobierali różne sceny, urozmaicając swoje projekty.

Rodzice uczniów donoszą, że dzieciaki bardzo chętnie programują w Scratch’u nie tylko na zajęciach, ale również w czasie wolnym w domu. Swoje pomysły przelewają na konkretne skrypty i umieszczają swoje prace na platformie.

Cieszymy się, że czas, który spędzają przy komputerze jest wykorzystany pożytecznie i dzięki temu rozwijają swoje umiejętności informatyczne. Oby tak dalej, powodzenia!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.