Mistrzowie Kodowania prelegentami TEDx

Mistrzowie Kodowania prelegentami TEDx

Rozpiera nas duma! Troje naszych Mistrzów Kodowania już dziś, w czwartek 29 maja, weźmie udział w TEDx Warsaw w Pałacu Prezydenckim!

A tak oto organizatorzy piszą o naszych młodych prelegentach:

Izę Imiołek, Patryka Ślizaka i Nikodema Pietrasa łączy fascynacja informatyką. Iza jest liderem zespołu programistów w swojej szkole. Programowanie, jak sama twierdzi, uczy ją logicznego myślenia, rozwiązywania problemów, rozkładania ogólnego problemu na mniejsze elementy. Patryk od dziecka lubił grać na komputerze i marzył, by kiedyś skomponować grę swojego autorstwa. Nagrywa filmiki z gier z komentarzem głosowym i wrzuca na YouTube. Nikodem z kolei potrafi nie tylko programować gry, ale próbuje też komponować własną muzykę. Inspiruje go tworzenie czegoś nowego. Chciałby w przyszłości pracować w firmie Google. Młodzi programiści biorą udział w projekcie edukacyjnym Mistrzowie Kodowania, który chce zaszczepić bakcyla technologii wśród dzieci w klasach 4-6.

Trzymajcie kciuki za naszych Mistrzów!
źródło: tedxwarsawpresidentialpalace.com

źródło: tedxwarsawpresidentialpalace.com

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.