Lekcja otwarta w Warszawie
Lekcja otwarta w Warszawie

4.07.2014

Lekcja otwarta w Warszawie

„Nasza Gazeta Żoliborza i Bielan” oraz portal zoliborz.edu.pl zamieściły artykuły na temat zajęć komputerowych Mistrzów Kodowania, które odbyły się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 w Warszawie. Zajęcia pt. „Nauka programowania otwiera nam drzwi do świata nowych możliwości i pozwala śmiało patrzeć w przyszłość” prowadzone były przez Annę Lecyk i stanowiły podsumowanie całego cyklu zajęć w szkole. Podczas pierwszej części spotkania uczniowie mieli okazję zaprezentować prace, które stworzyli podczas zajęć w ramach Mistrzów Kodowania. Następnie odbyły się zajęcia praktyczne, w których wzięli udział zaproszeni goście.

Zajęcia miały na celu pokazanie pozytywnych efektów wprowadzenia nauki podstaw programowania już na etapie szkoły podstawowej. W spotkaniu uczestniczyli: Naczelnik Wydziału Oświaty Dzielnicy Żoliborz Artur Nawrot, Reprezentantka Organizatorów Programu Mistrzowie Kodowania Iwona Brzózka-Złotnicka, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 68 Elżbieta Rządkowska oraz rodzice uczniów.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.