Mistrzowie na Forum Ekonomicznym w Krynicy
Mistrzowie na Forum Ekonomicznym w Krynicy

4.09.104

Mistrzowie na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Opublikowany

Co robią Mistrzowie Kodowania na XXIV Forum Ekonomicznym w Krynicy?

Obecność programu edukacyjnego – skierowanego do szkół podstawowych i gimnazjalnych – na imprezie, której gośćmi są liderzy gospodarki i polityki z całego świata dziwi tylko przez chwilę, dopóki nie zdamy sobie sprawy z tego, że ludzie posiadający umiejętności programistyczne, to dziś najbardziej poszukiwani pracownicy. Potwierdzają to odwiedzający nas goście, którzy zgodnie doceniają wartość naszego programu i są pod wrażeniem, że uczymy kodowania już w szkołach podstawowych. Wielu z nich z chęcią zasiadło przed komputerem i spróbowało własnych sił w programowaniu.

Na pewno nie wszyscy nasi uczniowie w przyszłości będą programistami (i dobrze), ale jesteśmy przekonani, że kompetencje, które zdobędą przy okazji nauki programowania, pozwolą im osiągnąć sukces w życiu zawodowym.

 O Mistrzach Kodowania w Krynicy można też przeczytać na portalu Ekonomista2.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Mistrzowie Kodowania na EUCYS

EUCYS to międzynarodowy konkurs, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do rozwijania zainteresowań naukowych oraz rozpoczęcia kariery naukowej. W tym roku po raz pierwszy finały EUCYS 2014 odbędą się w Warszawie – gospodarzem finałów w dniach 19-24 września będzie