Mistrzowie Kodowania na EUCYS
Mistrzowie Kodowania na EUCYS

19.09.2014

Mistrzowie Kodowania na EUCYS

EUCYS to międzynarodowy konkurs, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do rozwijania zainteresowań naukowych oraz rozpoczęcia kariery naukowej. W tym roku po raz pierwszy finały EUCYS 2014 odbędą się w Warszawie – gospodarzem finałów w dniach 19-24 września będzie Uniwersytet Warszawski. Współorganizatorami finałów jest Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci oraz Centrum Nauki Kopernik.W tym roku po raz pierwszy odbywa się w Polsce. Więcej o EUCYS można przeczytać TUTAJ.

Jako Mistrzowie Kodowania będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu. Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska.

Plan na EUCYS z Mistrzami Kodowania (20-21 września 2014 r. – sobota i niedziela):

10.00 – 11.00 – Spotkanie z Mistrzami Kodowania (Cezary Wystup – uczeń kl. V Szkoły Podstawowej nr 58 w Poznaniu Uzdolniony matematycznie, zajmuje czołowe miejsca w konkursach matematycznych ogólnopolskich. Łączy pasje do przedmiotów ścisłych z zamiłowaniem do muzyki – gra na pianinie. Świetny młody programista. Podczas spotkania zaprezentuje swoje projekty stworzone w ramach Programu)

12.00 – lekcja programowania dla mediów

13.00 – 16.00 – Rodzinne programowanie, zajęcia z programowania w języku Scratch dla rodziców z dziećmi. Zapraszamy o każdej pełnej godzinie na lekcję.

17.00 – 18.00 – Spotkanie z Mistrzami Kodowania (Krzysztof Dziardziel – uczeń I klasy Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie. Zapalony geek, mistrz Wielkopolski w informatyce w kategorii szkół podstawowych, pasjonat kostki rubika.)


Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.