Gimnazjum nr 8 w Sosnowcu koduje!
Gimnazjum nr 8 w Sosnowcu koduje!

23.11.2014

Gimnazjum nr 8 w Sosnowcu koduje!

Uczniowie z Gimnazjum nr 8 w Sosnowcu (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5) pod opieką nauczyciela, Marcina Paksa, idą jak burza. Zaproponowane przez nas scenariusze są dla nich jedynie inspiracją, a tak naprawdę każdy projekt modyfikują po swojemu. I o to właśnie chodzi! Gratulujemy uczniom pana Marcina takiego zapału, kreatywności i wytrwałości. Niektóre projekty wymagały zapewne wielu godzin pracy, ale efekt jest znakomity.

Zachęcamy do zajrzenia do ich studia i przetestowania zamieszczonych tam projektów: http://scratch.mit.edu/studios/772076/

Jeden z uczniów pana Marcina Paksa tak bardzo polubił programowanie, że już zabrał się za samodzielne uczenie nowego języka programowania. Pracuje nad aplikacją skierowaną do osób niepełnosprawnych. Jak projekt będzie gotowy, na pewno zamieścimy go na naszej stronie. Trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością na gotowy projekt.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.