Weekend z App Inventorem

Weekend z App Inventorem

Opublikowany

W ubiegły weekend ponad 60 nauczycieli z całej Polski przyjechało do Warszawy, aby wspólnie uczyć się tworzenia aplikacji mobilnych w programie App Inventor. Tym samym otworzył się nowy rozdział w historii naszego programu. Rozpoczęliśmy pracę z kolejnym językiem programowania. Już teraz mamy niewyczerpaną pulę pomysłów na jego wykorzystanie. Najważniejsze jest jednak to, że spotkaliśmy się w otwartej i przyjaznej atmosferze ze świetnymi, pomysłowymi i zaangażowanymi nauczycielami, uczestnikami naszego programu. Cieszymy się, że jesteście z nami i że razem będziemy tworzyć kolejne działania Mistrzów Kodowania.
Autorem filmu jest Marcin Zaród, któremu bardzo dziękujemy za przygotowanie i udostępnienie relacji filmowej z naszego szkolenia.

Udostępnij

Kolejne wieści z bibliotek

Czy trudno stworzyć grę? Wydaje się, że tak. Uczestnicy zajęć zorganizowanych w czasie ferii w Bibliotece w Brzeszczach przekonali się jednak, że to wcale nie jest takie straszne. Za to bardzo wciągające. Już podczas drugiego spotkania „Mistrzów Kodowania” każdy stworzył