Perełki Mistrzów Kodowania

Perełki Mistrzów Kodowania

Opublikowany

Dzisiaj obchodzimy Dzień Scratcha. Z tej okazji chcemy Was zaprosić do podzielenia się z nami „Perełkami Mistrzów Kodowania”. Jesteśmy pewni, że przygoda z programowaniem może obfitować w wiele zabawnych i wartościowych przeżyć i wydarzeń. Dlatego prosimy Was – nauczycieli, bibliotekarzy, edukatorów, uczniów i pozostałych uczestników zajęć – o podzielenie się z nami refleksjami, anegdotami, zabawnymi, inspirującymi, a czasem wręcz wzruszającymi wypowiedziami związanymi z II edycją naszego programu i tym, co się w ramach tej edycji u Was działo. Te wszystkie “perełki” możecie zamieścić na specjalnie przygotowanym do tego celu Padlecie.

Jeżeli macie ochotę, możecie też opublikować zdjęcie, film, grafikę czy jakikolwiek inny wpis, w którym podzielicie się, z jakiego powodu warto uczyć się programowania i co cennego dla Was wydarzyło się w ciągu II edycji programu. Możliwość umieszczania wpisów zamkniemy 18 maja.

Bardzo liczymy na Waszą aktywność!

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.