Szkolenia w Krakowie i Zielonej Górze

Szkolenia w Krakowie i Zielonej Górze

Za nami kolejne szkolenie w ramach III edycji MK. W ten weekend w Krakowie i Zielonej Górze przeszkolono ponad 200 nauczycieli  i edukatorów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych,  którzy zaczną uczyć programowania w swoich placówkach.  W trakcie warsztatów uczestnicy uczyli się programowania w języku  Scratch, App Inventor oraz w Javie. Wszyscy uczestnicy byli entuzjastycznie nastawieni, zadowoleni  i gotowi do nauki w czasie weekendu. Po przeprowadzonym szkoleniu podkreślali jego potrzebę i  wartość praktyczną. Docenili, że odbyło się w formie warsztatowej, co umożliwiło im stworzenie  swoich pierwszych programów. Dzięki bezpośredniej pracy przy komputerach szybko rozwiali  wątpliwości,  z którymi przyjechali na szkolenie.  Jedynym problemem, z którym będą musieli się teraz  zmierzyć  jest ogrom świetnych i inspirujących pomysłów, które zabrali ze sobą do domu. Życzymy powodzenia!


Ta olbrzymia operacja logistyczna nie udałoby się  bez wsparcia naszych przyjaciół. Szczególnie dziękujemy głównemu partnerowi szkoleń w  Krakowie  Oddziałowi Małopolskiemu Polskiego Towarzystwa Informatycznego za całościowe wsparcie naszego przedsięwzięcia. Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej Nr 56, Gimnazjum Nr 2 oraz Gimnazjum nr 16 w Krakowie oraz Zespołowi Szkół Ekologicznych w Zielonej Górze.
Collage-2015-09-21-23_39_58.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.