Godzina Kodowania 2015 – dzieje się!

Godzina Kodowania 2015 – dzieje się!

Już w pierwszym dniu tegorocznej Godziny Kodowania zabawa z programowaniem oraz bohaterami Gwiezdnych Wojen oraz Minecrafta wywołała uśmiechy na wielu twarzach – nie tylko dzieci!

Mistrzowskimi ekipami w akcji pochwalili się dziś nauczyciele m.in. z Białobrzegów, Łodzi, Poznania, Bachorzewa, Stargardu Szczecińskiego, Ujazdu, Żarnowca, Tarnowskich Gór, Szczecina, Lipnika, Leszna, Tarnowa, Krakowa… słowem – Godzina Kodowania nastała już w całej Polsce! Było nie tylko wspólne programowanie, ale również śpiewanie, przebieranie się, tworzenie kartek świątecznych i wspólna radość z uzyskanych certyfikatów.

A przecież to jeszcze nie koniec! Już dzisiaj zachęcamy do dzielenia się wszystkimi śladami obchodów Godziny Kodowania – zdjęcia, projekty, krótkie opisy można dodawać na „wirtualnej tablicy korkowej” czyli naszym padlecie – TUTAJ.

Żeby zarazić się uśmiechami i chęcią do włączenia się w akcję – przyjrzyjcie się naszemu kolażowi albo zajrzycie do padletu – ochota na kodowanie gwarantowana!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.