Hour of Code 2015
Kopiuj tekst

Hour of Code 2015

Godzina Kodowania, organizowana w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week) już za nami. Kodowali wszyscy, od przedszkolaków po uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. Zajęcia odbywały się w przedszkolach, szkołach, domach kultury, bibliotekach i wielu innych placówkach. Tak naprawdę nie była to godzina, ale ogromna liczba godzin spędzonych na rozwiązywaniu programistycznych zagadek. O tym, z jakim zapałem uczestnicy zajęć kodowali w czasie Hour of Code, można się przekonać odwiedzając padlet Mistrzów Kodowania: http://padlet.com/kontakt/mk

Prace uczniów w Scratchu, galerie zdjęć, kolaże, certyfikaty Hour of Code, okolicznościowe memy, relacje z webinarów i informacje ze stron internetowych to tylko niektóre przykłady, które można obejrzeć na padlecie. W niektórych placówkach Godzina Kodowania stała się już tradycją. Dziękujemy nauczycielom, edukatorom, rodzicom i wszystkim, którym bliska jest idea kształcenia kompetencji XXI w., za zaangażowanie i zaktywizowanie dzieci, młodzieży i dorosłych podczas Godziny Kodowania.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.