Bo najlepiej koduje się… nocą!
Bo najlepiej koduje się… nocą!

Bo najlepiej koduje się… nocą!

Opublikowany

U progu minionego weekendu iście mistrzowskie wyzwanie podjęły koderskie ekipy z trzech szkół: Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie, Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Mnikowie oraz Szkoły Podstawowej. im. Wojska Polskiego w Damicach. Na żadnej z imprez nie było spania, było za to wiele zabawy i radości.

Wszystkim spotkaniom towarzyszyła również świąteczna atmosfera, która w Nowym Stawie została podkreślona przez obecność (mniemamy, że krótką ;)) pięknego scratchowego tortu.

Według relacji  Anny Jędryczko z Damic, uczestnicy kodowali, budowali, tworzyli udziwniali i udoskonalali, współpracowali, cieszyli się. I jedli pizzę jak porządni programiści :) Jesteśmy pewni, że te elementy (no, chyba, że ktoś nie lubi pizzy, ale to mało prawdopodobne) wystąpiły na wszystkich nocnych maratonach i występują za każdym razem, kiedy ktoś takie wydarzenie decyduje się zorganizować. Ponoć to nic trudnego – zachęcamy!

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.