Wiele ścieżek, wiele stylów
Kopiuj tekst

Wiele ścieżek, wiele stylów

Wiele ścieżek, wiele stylów przed nami w nowym roku szkolnym. Dziękujemy, że chcecie właśnie rozpoczęty rok szkolny spędzić razem z nami. W naszym biurze pochylamy się nad każdym Waszym zgłoszeniem. Do końca przyszłego tygodnia (9.09.) opublikujemy informację dotyczącą wyników rekrutacji. Na razie możemy Wam napisać: bądźcie dobrej myśli!

Dzisiaj ważny dzień dla Wszystkich związanych ze szkołą. Trzy lata doświadczeń Mistrzów Kodowania wielokrotnie pokazały nam, że polscy nauczyciele potrafią wymykać się formalnym i wąskim horyzontom, odkrywając nowe rejony i przesuwając granice rozwoju dla swoich uczniów. Według nas każdy z Was jest bardzo Ważny, ponieważ to dzięki Wam w polskich szkołach dzieje się wiele dobrych, interesujących, pozytywnych i wartościowych rzeczy. Dlatego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 życzymy Wam energii, otwartości, sporego zapasu elastyczności, dystansu i cierpliwości oraz spotykania na swojej drodze inspiracji, wsparcia i pomocy.

Z okazji startu roku szkolnego przygotowaliśmy dla Was infografikę, która przedstawia filozofię edukacyjną Saymoura Paperta przedstawioną przez Mitchela Resnicka. Przekazujemy ją w Wasze ręce życząc Wam, Waszym uczniom i ich rodzicom oraz sobie, żeby było coraz więcej szkół i miejsc w których można doświadczyć takiego podejścia do edukacji.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.