Lista placówek w IV edycji MK

Lista placówek w IV edycji MK

Opublikowany

Drodzy Uczestnicy i Przyjaciele programu Mistrzowie Kodowania,

poniżej przedstawiamy Wam listę placówek i instytucji, które będą uczestniczyć w IV edycji programu Mistrzowie Kodowania. Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym programem (do IV edycji Mistrzów zgłosiło się ponad 1600 placówek edukacyjnych) oraz cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki rekrutacji.

Całym zespołem przygotowujemy się, aby ta edycja programu spełniła Wasze oczekiwania i pozwoliła nam, jako społeczności Mistrzów Kodowania, realizować kolejne cele i rozwijać potencjał związany z nauką programowania i nowoczesnym podejściem do edukacji.Każdy z Was (nauczycieli/edukatorów) do 16.09 (piątek) na podany przez siebie w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail otrzyma od nas wiadomość, w której znajdą się wszelkie informacje pozwalające na rozpoczęcie lub kontynuowanie działań z Mistrzami Kodowania, m.in. harmonogram szkoleń online, wzór zgody na udział w programie dla uczniów, wzór zgody na wykorzystanie wizerunku, dostęp do zasobów, wskazówki organizacyjne…

Lista placówek zakwalifikowanych do IV edycji Mistrzów Kodowania

Uwaga! Jeśli na liście pojawiły się jakieś błędy lub nie ma Waszej placówki, a zgłosiliście się do programu, prosimy Was o kontakt z nami poprzez maila: kontakt@mistrzowiekodowania.pl. Na ten sam adres e-mail prosimy pisać lub dzwonić na podane poniżej telefony kontaktowe, jeśli okazałoby się, że nie dochodzą do Was nasze wiadomości. Wcześniej, prosimy, sprawdźcie skrzynkę Spam.

Iwona Brzózka Złotnicka - tel. 604 620 645, Krzysztof Jaworski – tel. 501 977 854

Z dużą dawką pozytywnej energii czekamy na nasze pierwsze działania i spotkania,

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.