Informatyka w Edukacji – zaproszenie na konferencję
Informatyka w Edukacji – zaproszenie na konferencję

Informatyka w Edukacji – zaproszenie na konferencję

Jeśli nie macie jeszcze planów na końcówkę czerwca, czyli tuż po zakończeniu roku szkolnego, przekazujemy Wam zaproszenie od organizatorów XIII Konferencji „Informatyka w Edukacji” (IwE2016), która odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2016 roku na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Temat przewodni jest bardzo gorący w kontekście planowanych zmian w kształceniu informatycznym oraz pilotażu Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącego propozycji nowej Podstawy programowej z informatyki, uwzględniającej programowanie: „Kształcenie informatyczne i programowanie dla wszystkich uczniów”

Organizatorzy zachęcają do uczestniczenia w konferencji, aktywnego jej tworzenia przez zgłaszanie wystąpień lub warsztatów, przygotowanie publikacji, prezentowanie swojej oferty na stoisku. Planowane jest również wydanie osobnej publikacji skierowanej do nauczycieli i szkół z merytorycznymi propozycjami prezentowanymi na konferencji, a związanymi z wdrażaniem nowej podstawy.

Szczegółowe informacje o konferencji IwE2016 znajdują się na stronie http://edu.rsei.umk.pl/iwe2016.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.