Ahoj przygodo!

Ahoj przygodo!

Opublikowany

Ostatnie dni przed wakacjami spędziliśmy z „Chrząszczami” podczas wspaniałych zabaw. W środę (dzień pomarańczowy) zamieniliśmy się w marynarzy i z Kapitanem Stasiem (w tym tygodniu kierował naszym pociągiem współpracy) wyruszyliśmy w wakacyjny rejs z wieloma niespodziankami. Tym razem polecenia odczytywaliśmy oprócz kodów również za pomocą piktogramów. Segregowaliśmy skarby według podanych warunków, chodziliśmy po linie, układaliśmy indywidualne łódki na planszy edukacyjnej według poleceń słownych i otrzymaliśmy piękne dyplomy  za udział w ogólnopolskim programie „Mistrzów Kodowania”. 
IMG_010.jpeg
Następnie marzyliśmy o najwspanialszych przygodach wakacyjnych, a za chwilę delikatnie - precyzyjnie położyliśmy łódki na tafli wody  i leciutko na nie dmuchając wprawialiśmy je w ruch . Popłynęły w wakacyjny rejs i na pewno spełnią się wszystkie marzenia. W czwartek (dzień zielony) odwiedził nas gość specjalny Klaun, który poprowadził zabawę urodzinową Klaudii, a w prezencie urodzinowym zjawiła się nawet Myszka Miki!  
IMG_015.jpeg
W piątek (dzień żółty) kiedy zakończyliśmy nasze tygodniowe zadania indywidualne utworzyliśmy piękną wystawę plastyczną, w naszych butelkach było najprawdziwsze morze!!!Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za całoroczną współpracę, a dzieciom życzę dalszych sukcesów w poszukiwaniu nieodkrytych lądów…  Ahoj przygodo!!!
tekst i zdjęcia: Ludwika Michałowska

Kopiuj tekst

Udostępnij

Pomysłowe koty z Chabrowej

W roku szkolnym 2017/18 nauka programowania stanie się obowiązkowa od pierwszej klasy. W związku z tym szkoła w Wysokiej już teraz przygotowuje się do zmian w oświacie biorąc udział w programie pilotażowym MEN z zakresu programowania. W naszej szkole została wdrożona inn