Marta Florkiewicz-Borkowska Nauczycielem Roku 2017

Marta Florkiewicz-Borkowska Nauczycielem Roku 2017

22291294_1482856781751909_5830358325765822823_o.jpg
Marta Florkiewicz-Borkowska, nauczycielka języka niemieckiego oraz zajęć technicznych w Szkole Podstawowej im. K. Miarki w Pielgrzymowicach odebrała 10 października nagrodę Nauczyciela Roku 2017! 
Tegoroczna laureatka konkursu jest osobą pełną energii oraz niezwykłych pomysłów, które z zapałem przekazuje dzieciom i młodzieży. Angażuje się w różne inicjatywy edukacyjne - zarówno te, które sama inicjuje, jak i te zewnętrzne. 
Marta Florkiewicz-Borkowska z chęcią korzysta z nowoczesnych technologii, które uatrakcyjniają jej lekcje i różne zajęcia poza lekcjami - bliska jest jej chociażby platforma ClassDojo, bierze też udział w licznych projektach eTwinning (również z grupami zagranicznymi!). Wciąż się rozwija - jako trenerka CEO, emisariusz Bezpiecznego Internetu Fundacji Bezpieczna Polska, współautorka projektu konferencji EduMoc, trenerka Mistrzów Kodowania, czy prowadząca webinaria Superbelfrzy Nocą. 
Prowadzi również blogi, na których dzieli się wiedzą i pomysłami. Pierwszy z nich związany jest z językiem niemieckim  (deutschfun-pielgrzymowice.blogspot.com), natomiast drugi z rękodziełem (handmade-pielgrzymowice.blogspot.com). 
Podejmowanych przez nią aktywności jest mnóstwo, a to, co przyświeca jej działaniom to utrzymywanie pozytywnych relacji z ludźmi, kontakt z nimi i wspieranie ich. 
Serdecznie gratulujemy otrzymania nagrody i życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych oraz nieustającego inspirowania i bycia zainspirowaną, nie tylko w pracy nauczyciela!
2017_NR_logo.png
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.