Jolanta Okuniewska "Nauczycielem-Innowatorem"

Jolanta Okuniewska "Nauczycielem-Innowatorem"

Opublikowany

Jolanta Okuniewska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz angielskiego w Szkole Podstawowej nr 13 w Olsztynie, finalistka światowego konkursu The Global Teacher Prize za rok 2016, a także trenerka Mistrzów Kodowania, została laureatką konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. „Nauczyciel-Innowator”, w ramach którego uczestnicy przygotowywali scenariusze zajęć lekcyjnych wykorzystujących nowoczesne technologie i pomoce dydaktyczne, określone w rządowym programie rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 –„Aktywna tablica”. 
W konkursie mogli wziąć nauczyciele wszystkich typów szkół. Warunkiem udziału było przygotowanie krótkiego filmu prezentującego wykorzystanie (TIK) oraz pomocy dydaktycznych ujętych w programie „Aktywna tablica”.

Rozdanie nagród i wręczenie tytułów będzie miało miejsce w lutym 2018 r. podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy wielu edukacyjnych inspiracji! 

Udostępnij

Trwa rekrutacja edukatorów do projektów "Zaprogramuj przyszłość"

W imieniu organizatorów informujemy, że trwa rekrutacja do projektów "Zaprogramuj przyszłość", realizowanych przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania.Czego dotyczą projekty?„Zaprogramuj przyszłość” to kompleksowy program edukacji cyfrowej, którego cele