Scratch Day 2018
Scratch Day 2018

Scratch Day 2018

Zbliża się kolejny Scratch Day. Już w najbliższą sobotę, 12-tego maja, na całym świecie rozpoczną wydarzenia organizowane przez pasjonatów kodowania. Na platformie poświęconej temu wydarzeniu day.scratch.mit.edu, zostało umieszczonych ponad 700 warsztatów, spotkań czy zajęć. I wciąż napływają kolejne zgłoszenia. Część z nich to atrakcje przygotowywane na terenie Polski. Kilka takich spotkań organizują także edukatorzy i trenerzy związani z programem Mistrzowie Kodowania.

Aby dołączyć do tegorocznego wydarzenia i świętować Scratch Day, wystarczy odwiedzić platformę przygotowaną przez MIT. Tam, w kilka minut, z bazową znajomością języka angielskiego, można zarejestrować się i uzupełnić krótki formularz spotkania. Dzięki temu informacja o przygotowanych przez nas zajęciach pojawi się na mapie światowych wydarzeń.

Scratch Day to doskonała okazja by dołączyć do międzynarodowej społeczności gromadzącej ludzi chętnych, aby dzielić się projektami i uczyć się od siebie nawzajem. Otwarta formuła spotkań sprawia, że każdy pomysł na świętowanie jest odpowiedni… nawet jeśli zorganizujemy swoje wydarzenie innego dnia, niż sobota!
Poszukaj Dnia Scratch w najbliższej okolicy i lub zorganizuj własne!
Wykonaj projekt i dodaj do studia Scratch Day 2018!

Scratch Day 2018

Scratch Day 2018

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.