Olsztyński Klub Kodujących Nauczycieli
Olsztyński Klub Kodujących Nauczycieli

Olsztyński Klub Kodujących Nauczycieli

Opublikowany

Dobrze, jeśli rodzą się dobre pomysły. Świetnie, gdy te dobre pomysły stają się inspiracją dla kolejnych osób. Tak też stało się w przypadku Klubu Kodujących Nauczycieli.

W niedawnej rozmowie z Wiolettą Szwebs [ link ] zaprezentowana została idea takiego klubu, który narodził się w Łodzi. Dziś zaglądamy do stolicy Warmii i Mazur gdzie cztery nauczycielki zorganizowały Olsztyński Klub Kodujących Nauczycieli.
Olsztyński Klub Kodowania Fot. Iwona Brzózka-Złotnicka<br>

Olsztyński Klub Kodowania Fot. Iwona Brzózka-Złotnicka

W pierwszych dniach marca zainaugurowane zostały spotkania Olsztyńskiego Klubu Kodujących Nauczycieli. Cztery nauczycielki olsztyńskich szkół - Jolanta Okuniewska, Karolina Gaweł, Joanna Ciesielska i Ewa Przybysz - zainicjowały cykl spotkań, zainspirowane działaniami Wioletty Szwebs.

- Podczas pierwszego spotkania obecnością zaszczyciła nas pani Anna Klepacka z olsztyńskiego Kuratorium Oświaty. Zuśmiechem patrzyła na nasze poczynania. Było nas 17, a tematem było kodowanie muzyki - wspomina Jolanta Okuniewska.
Spotkanie Olsztyńsiego Klubu Kodujących Nauczycieli<br>

Spotkanie Olsztyńsiego Klubu Kodujących Nauczycieli

Spotkania olsztyńskiej grupy trwają od wczesnej wiosny. To czas na rozmowy i działania z zakresu podstaw programowania, ale także szansa na budowanie relacji, wzmacniania siebie nawzajem i inspirowania.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.